Zeytinli Rock bilmecesi

0
191

17-21 Ağustos tarihleri arasında Burhaniye’de yapılacağı açıklanan, Zeytinli Rock Festivali ile ilgili tartışmalar devam ediyor. Festival için Burhaniye Kaymakamlığının izin vermediği iddia edilirken, festivale katılacak sanatçılar ve programı belirleyen firma internet üzerinden bilet satışı yapıyor.

2005 yılından bu yana yapılan Zeytinli Rock Festivali’nin bu yıl yapılıp yapılmayacağı ile ilgili tartışmalar devam ediyor. Zeytinli Rock Festivaline Burhaniye Kaymakamlığının izin vermediği ileri sürüldü. Festivali düzenleyecek firma tarafından Kaymakamlığa başvuru yapıldığı ancak daha önceki yıllarda düzenlenen festivalde görünen olumsuzluklar nedeniyle Burhaniye Kaymakamlığının 5 Ağustos günü firmaya olumsuz görüş bildirdiği iddia edildi.

FİRMA FESTİVAL İÇİN PROGRAMI BİLE AÇIKLADI

Firma tarafından internet üzerinden yapılan duyuruda ise Zeytinli Rock Festivali’nin bu yıl 17-18-19-20-21 Ağustos tarihlerinde Burhaniye’de düzenleneceği, iki farklı sahnenin kurulacağı festivalde aralarında Nekropsi, Pentagram, Hey! Douglas, Hedonutopia, Duman, Mor ve Ötesi, Athena, Sertab Erener, Manga, Cem Adrian, Selda Bağcan, Moğollar ve Ceza’nın olduğu 70 sanatçı ve grubun konser vereceği ileri sürüldü. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here