Lokman Hekim deva olsun

0
38

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Türkiye Basketbol Ligi 19. hafta mücadelesinde Kurtdereli Spor Salonu’nda Lokman Hekim Fethiye Belediye’yi  ağırlayacak. Şampiyonluk favorilerinden olan Fethiye Belediye karşısında kendi sahasında kaybetmek istemeyen Balıkesir ekibi, bu maçı kazanıp tekrardan yükselişe geçmeyi hedefliyor.

Sezon içerisinde sakatlık sorunları ile mücadele eden mavi-yeşilliler, bu karşılaşmada da İsmail Çevik’ten yararlanamayacak. Mahmut Can Çetin, Soykan Yıkılmaz sezonu kapatan oyuncular arasında yer alırken, İsmail Çevik ‘in 1-2 hafta içerisinde sahaları geri dönmesi bekleniyor.

Lokman Hekim Fethiye Belediye, 14-4’lük galibiyet serisi  ile ikinci sırada yer alırken, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, son 5 maçtan galibiyet çıkaramayıp, 9 galibiyet ve 9 yenilgiyle 10’ncu sırada bulunuyor.

MERTCAN SOLKOL: SAVAŞMAKTAN VAZGEÇMEYECEĞİZ

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’un genç oyuncusu Mertcan Solkol, Lokman Hekim Fethiye Belediye maçı hakkında “Zor bir mücadele olacağına eminiz ama sahada savaşmaktan asla vazgeçmedik ve vazgeçmeyeceğiz. Kendi evimizde Fethiye maçını kazanıp tekrardan yükselişe geçmek istiyoruz.  Tüm hafta bu maça konsantre olduk ve takım olarak idmanlarımızın sertliği ve kalitesini ne kadar yukarı çekebiliriz ona çalıştık. Taraftarlarımızın da desteği ile kendi evimizde bu zor maçı kazanmak istiyoruz. 5 Mağlubiyetlik serimizi bizi destekleyen taraftarımıza unutturmayı amaçlıyoruz” dedi.

BUGÜN SAAT 16:00’DA

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ve Lokman Hekim Fethiye Belediye arasında Kurtdereli Spor Salonu’nda bugün oynanacak Türkiye Basketbol Ligi 19. Hafta müsabakası, saat 16:00’da başlayacak. Uğur Özen, Cemil Uygül ve Mesut Öztürk, hakem üçlüsünün yöneteceği karşılaşma YouTube üzerinden yayın yapan TBF TV’den canlı olarak yayınlanacak. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here