Madalya ve kupaların sahipleri belli oldu

0
94

Balıkesir Satranç Kulübü, Okul Sporları Satranç Turnuvası şampiyonlarını tebrik etti. Yapılan açıklamada, “Balıkesir Okul Sporları Satranç Turnuvasında dereceye giren sporcularımız madalyalarını ve okulları adına kupalarını 8 Haziran Salı günü Atatürk Yüzme havuzu yanında yapılan törenle aldılar. Balıkesir Satranç Kulübü sporcularımızdan, İsmail Bora Tunalı, Yıldızlar Genel kategorisinde şampiyon, yine aynı puanla Mustafa Efe Gültepe ikinci olarak madalyalarını aldı.

Gençler Açık kategorisinde sporcumuz Birkan Döndü 3.lük madalyasını aldı. Yıldız Kızlar kategorisinde sporcumuz İrem Ceren Kayserili ikinci sporcu ile eş puanlı olarak 3.lük madalyasını aldı. Küçük Kızlar kategorisinde sporcularımızdan Eylül Türköz ikinci ile eş puanlı olarak ikinci ve Zeynep Çantay ise 3.lük madalyasını aldı.

Minikler B Genel kategorisinde ise sporcumuz Mustafa Kemal Tunalı 3.lük madalyasını aldı. Yıldızlar Genel kategorisinde 1. Yarış Orta Okulu (Sporcuları; İsmail Bora Tunalı, Mustafa Efe Gültepe, Ahmet Çakır) Küçük Kızlar kategorisinde 1. Yarış Orta Okulu (Sporcuları; Eylül Türköz ve Zeynep Çantay) Minikler A Genel kategorisinde: 3. 23 Nisan Şehit Deniz Gökçün İlkokulu. (Sporcu Hasan Yiğit Yalçın). Minikler B Genel kategorisinde: 3. Burhan Erdayı İlkokulu (Sporcuları:  Mustafa Kemal Tunalı ve Demir Alp Pulcu) . Okullarını temsilen yarışmaya katılan  tüm sporcularımızı ve dereceye giren sporcularımızı kutlar başarılarının devamını dileriz” denildi. Cengiz GÜNER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here