MHP’den 5 bin kişiye pilav

0
77

MHP Karesi İlçe teşkilatı partilerinin 50’nci kuruluş yılında Başbuğ Alparslan Türkeş ve şehitler için mevlid okuttu, 5 bin kişiye pilav-ayran ikram etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) kuruluşunun 50’nci yılını kutluyor. 50’nci yılda Karesi İlçe teşkilatı, Başbuğ Alparslan Türkeş ve davaya gönül vermiş şehitlerle tüm şehitlerin ruhuna Zağnos Paşa Camii’nde mevlid okuttu. Cuma Namazının ardından 5 bin kişiye pilav-ayran ikram edildi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Ak Parti Balıkesir Milletvekili Adil Çelik, ‘Cumhur İttifakı’ Karesi Belediye Başkan adayı Dinçer Orkan’ın da katıldığı pilav hayrında konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Karesi İlçe Başkanı Ceyhun Demirakın, “8 Şubat 1969’da kurulan partimizin 50’nci kuruluş yıldönümünü kutluyoruz. 50 sene oldu bu davanın kurulduğu parti. O günden bugüne bu süre zarfında birçok şehit verdik. Bunun için başta Başbuğumuz Alparslan Türkeş olmak üzere tüm ahirete intikal etmiş dava arkadaşlarımıza ve şehitlerimiz için hayır düzenledik. Allah kabul etsin” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here