MHP’liler OSB’yi gezdi

0
112

MHP İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, partililerle birlikte OSB’de incelemelerde bulundu. Yüksel, OSB Müdürü Mesut Eray’dan üretimde olan fabrikalar ve yatırım aşamasındaki projeler hakkında bilgi aldı, Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ile HEG Gıda firmasını ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, parti yöneticileriyle birlikte Organize Sanayi Bölgesi’ni (OSB) ziyaret etti.  Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Mesut Eray’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarette MHP heyeti bölgenin işleyişi, faaliyette bulunan firmalar, bölge içerisinde yatırım aşamasında bulunan projeler ve Organize Sanayi Bölgesinin geleceğine dair bilgi aldı.

Yüksel ve partililer, OSB bünyesinde faaliyette bulunan firmaların ihtiyaç duyduğu nitelikli ara elaman yetiştirilmesi ve OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin faydalanması amacıyla hayata geçirilen Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ile Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde yatırımı devam eden HEG Gıda firmasını ziyaret etti. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here