‘Millet İttifakı’na İstanbul’dan destek

0
115

Balıkesir’deki Millet İttifakı ortakları CHP ve İYİ Partili belediyelere,  İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden destek geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın’ın başkanlığında Bandırma’da yapılan toplantıda İBB yönetim kadrosu ile CHP ve İYİ Parti’li belediyeler olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ortak işbirliği ile Balıkesir’de yapılabilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Balıkesir’deki Millet İttifakı ortakları CHP ve İYİ Parti’li belediyelere İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden destek geliyor. Bandırma’da yapılan toplantıda İBB yönetim kadrosu ile CHP ve İYİ Parti’li belediye başkanları bir araya geldi.

CHP İl Başkanlığının davetiyle Millet İttifakı ve İBB Yöneticileri, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın’ın başkanlığında bir araya geldi.  CHP İl Başkanı Serkan Sarı, İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural’ın da katıldığı toplantıda Balıkesir’i geleceğe taşıyacak projeler  planlandı, çağdaş, kalkınan bir kent için ilk adımlar atıldı.

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, “Parti Meclisi üyemiz Gökhan Günaydın ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Danışmanı Yiğit Duman’ın, bizlere İstanbul Büyükşehir Belediyemizin vizyonunu aktardığı toplantıda Balıkesir Millet İttifakı belediyelerinin yapacağı ortak projelerin temeli atıldı. Eşgüdüm toplantımıza İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural, Bandırma Belediye Başkanımız Tolga Tosun, Edremit Belediye Başkanımız Selman Hasan Arslan, Gönen Belediye Başkanımız İbrahim Palaz, Manyas Belediye Başkanımız Tarcan Barçın, Balya Belediye Başkanımız Orhan Gaga, Gömeç Belediye Başkanımız Mehmet İrem Himam, Erdek Belediye Başkan Vekilimiz Hasan Yapakçı, Burhaniye Belediye Başkanımızı temsilen Belediye Başkan Yardımcımız Murat Yazgan, Susurluk Belediye Başkanımızı temsilen Ömer Öztürk katıldı.

Toplantı, geleceğe umutlarımızı inşa ettiğimiz bir buluşma oldu. İBB yönetiminin birikimli kadroları ve desteği ile ilçe belediyelerimizin kentimizdeki kaynakları en verimli şekilde kullanabileceği ve kent sorunlarına çözümlerin hızlı bir şekilde sağlanacağı ortak işbirliğinin temelleri atıldı. Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin yıllardır çözemediği sorunlara odaklanarak, şimdiden geleceğe dair çözümler hazırlıyoruz” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here