Milyonlar çürüyor

0
95

Yediemin otoparkları milyonlarca lira değerindeki motosiklet ile yüzlerce otomobil ve TIR’a ev sahipliği yapıyor. Otopark İşletmecisi bu servetin ekonomiye kazandırılması için yetkililerin bir an önce harekete geçmesini önerdi.

Yediemin otoparklarında milyonlarca liralık servet yatıyor. Yüzlerce motosiklet, otomobil, TIR, traktör ve çekici buralarda bulunuyor. Otopark işletmecisi, bu servetin Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından ekonomiye kazandırılmasını istiyor.

“BU SERVET ÇÜRÜYECEĞİNE, DEĞERLENDİRİLMELİ”

Otopark alanında adım atacak yerin kalmadığını belirten işletmeci, yetkililerin bir an önce harekete geçmesi gerektiğini söyledi. Otoparktaki araçların ihale ile açık artırma yoluyla satışa çıkarılmasını istediğini dile getiren işletmeci, “Bu servet, çürüyeceğine satılırsa hem halk araç sahibi olur hem de en önemlisi milli ekonomiye kazanç olur” dedi.

HACİZLİ VEYA SAHTE BELGELİ ARAÇLAR VAR

Otoparkında birçoğu hacizli ya da mahkemelik durumda olan otomobillerin bulunduğunu ifade eden işletmeci, şunları söyledi: “Araçlar hacizli ya da çeşitli nedenlerle yakalamalı olduğu için buraya bırakıldılar. Ayrıca lüks otomobiller de otoparkta kaderlerine terk edilmiş durumda.” Cengiz GÜNER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here