Muhtar Ak’tan örnek davranış

0
103

Paşaalanı Mahallesi’nde görevi teslim alan Muhtar Mustafa Ak, önceki muhtar Salih Zengin’e plaket vererek hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Ak, Paşaalanı Mahallesi’ni Karesi’nin yıldızı yapacaklarını söyledi.

31 Mart seçimlerinde Paşaalanı Mahallesi’nde ‘Değişim bir adım ile başlar’ sloganı ile çıkan Mustafa Ak ekibiyle birlikte göreve seçildi. Mazbatasını alan Muhtar Mustafa Ak ilk olarak mahallede 15 yıl görev yapan Salih Zengin’e plaket vererek onurlandırdı. Bu olay karşısında çok duygulandığını ifade eden Zengin, Muhtar Mustafa Ak’a görevinde başarılar diledi.

“ÖNCELİĞİMİZ HALKIN ÇIKARLARI OLACAK”

Demokrasinin vazgeçilmesi olan yerel seçimlerde Paşaalanı Mahallesi Muhtarlığına seçilen Mustafa Ak ise; Salih Zengin’e bundan sonraki hayatında başarılar diledi.

Ak, “Gayet saygı içinde bir seçim geçirdik. Allah’ın izni, halkımızın takdiri ile sandıktan biz çıktık. Bu makamlar gelip geçicidir. Önemli olan gök kubbede hoş bir seda bırakabilmektir. Bundan sonra mahallemiz için birlikte çalışacağız. Paşaalanı Mahallemizin sorunlarını çözmek için ilgili makamlarımız ile uyum içinde olarak gerekli çalışmaları yapacağız. Önceliğimiz halkın çıkarları olacaktır. Bu vesile ile 31 Mart yerel seçimlerinde yeni görevlere seçilen İlimizin başkanlarına da hayırlı olmasını diliyorum. Balıkesir’in marka kent olma yolunda ilk adımın değişimden geçeceğine inanıyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here