Odalara Mersin’den destek

0
67

Balıkesir Ticaret ve Sanayi Odaları, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ile ‘Ticari Bilgi ve İstihbarat Merkezi İşbirliği’ protokolü imzaladı. Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, “Balıkesir odalarıyla Mersin TSO arasında işbirliğini güçlendirmeyi ve özellikle 4 adımda nokta atış ihracat gibi bir çok konuda odamız üyelerinin de bilgilere ulaşımı sağlanacak” dedi.

Balıkesir Ticaret ve Sanayi Odaları, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ile ‘Ticari Bilgi ve İstihbarat Merkezi İşbirliği’ protokolü imzaladı.

Dış Ticaret Hizmet Merkezi Faaliyetlerini kapsayan protokolün imza töreninde konuşan Balıkesir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Kula, “Bu protokol ile Mersin TSO’nın üyelerine sağladığı GTİP, SIC ve Kota sorgulama, Hedef Pazar araştırması, Potansiyel Müşteri Balıkesir İli Odaları, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ve Çukurova Kalkınma Ajansının tarafları olduğu Ticari Bilgi ve İstihbarat Merkezi İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Balıkesir odaları ile Mersin TSO arasında işbirliğini güçlendirmeyi ve özellikle 4 adımda nokta atış ihracat gibi bir çok konudaki Odamız üyelerinin de bilgilere ulaşımı sağlanacaktır” dedi.

Protokolle mesleki eğitim ile ilgili birçok konuda üyelerin belgelendirme hizmetinden yararlanacağını ifade eden Kula, protokolün oda üyelerine hayırlı olmasını diledi. Balıkesir heyeti Mersin Uluslararası Limanı ve Mersin Serbest Bölgesini de ziyaret etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here