Önce vatandaş

0
107

Vali Ersin Yazıcı, her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek, onların talep ve sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Balya Kadıköy Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Yazıcı, “Biz Balıkesir’de halkımıza hizmet etmek için, milletimizle beraber olmak için varız. Geldiğimiz yer orası, hizmet edeceğimiz yer de orası” dedi.

Balıkesir’de göreve geldiği günden bu yana sürekli halkla iç içe olan Vali Ersin Yazıcı, Balya Kadıköy Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

“GELDİĞİMİZ YER ORASI, HİZMET EDECEĞİMİZ YER DE ORASI”

Çay eşliğinde vatandaşlarla uzun bir süre sohbet eden Vali Yazıcı, “Sizlere hizmet etmek için bu makamlardayız. Devletimiz her bakımdan güçlü bir devlettir. Devletin en önemli görevi vatandaşın ihtiyaçlarını, sorunlarını zamanında ve süratle gidermektir. Biz Balıkesir’de halkımıza hizmet etmek için, milletimizle beraber olmak için varız. Geldiğimiz yer orası, hizmet edeceğimiz yer de orası” diye konuştu.

“VATANDAŞLARIMIZLA HEMHAL OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Sorunları çözmek ve dertlerine ortak olmak için ziyaretleri gerçekleştirdiklerini dile getiren Vali Ersin Yazıcı, “Her ortamda her konuda milletimizi dinlemek, bizlere verilen mühim bir vazife. Her fırsatta vatandaşlarımızla hemhal olmaya devam edeceğiz, onları dinleyeceğiz varsa talepleri yerine getirmeye çalışacağız. Vatandaşın önceliği bizim önceliğimiz. Bizler hizmet makamındayız. Vatandaşa hizmet için varız. Vatandaşlarımızın sıkıntı ve sorunlarını kendi sorunlarımız olarak görüyoruz. Bu anlayışla hizmet etme gayretindeyiz” dedi.
Vatandaşlar, Vali Yazıcı’nın kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve alakadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, talep ve sorunlarını dinlediği için kendisine teşekkür etti. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here