Onur Ayan TEV’li gençlerle buluştu

0
53

Balıkesir Sanat Merkezi (BSM) sosyal sorumluluk projeleri kapsamında her zaman elini taşın altına koymaya devam ediyor. Balıkesir Sanat Merkezi Genel Sanat Yönetmeni Onur Ayan, Türk Eğitim Vakfı (TEV) bursiyer öğrencileri ile Elit Asya Otelde bir araya geldi.

TEV Balıkesir Şubesi Başkanı Jale Bayraktar’ın davetiyle gençlerle buluşan BSM Genel Sanat Yönetmeni Ayan, onları geleceğe daha iyi hazırlamak adına yaklaşık bir saatlik süren bir atölye çalışması gerçekleştirdi.

Ayan, ‘Takım Çalışması ve Motivasyon Atölyesi’ ile gençlerin motivasyonu artıracak ve onlara öz güven sağlayacak uygulamalarla öğrencilerin kaynaşmasını sağladı.

BSM Genel Sanat Yönetmeni Onur Ayan’ın her meslek grubundan kişilere uygulamış olduğu atölye TEV bursiyer öğrencileri tarafından büyük ilgi gördü ve atölye boyunca öğrencilerin mutluluğu ve eğlencesi gözden kaçmadı.

Atölye çalışması sonunda TEV Balıkesir Şube Başkanı Jale Bayraktar’dan plaket alan Onur Ayan, yaptığı açıklamada, “Günümüzde bireysel performans dan çok takım olabilmek çok önemli. Bu yüzden bu atölyeyi bir hayli önemsiyorum. Kurumsal anlayışımız gereği geleceğimiz olan gençlerimize destek olmak her zaman boynumuzun borcudur. Bir toplumun gençliği ne kadar sağlam ise, geleceği de o kadar sağlam olur” dedi.

Ayan, kendisine plaket takdim eden TEV Balıkesir Şubesi Başkanı Jale Bayraktar ve yönetimine teşekkür etti. Cengiz GÜNER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here