Özel Harekatçıları denetledi

0
228

Vali Hasan Şıldak, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde incelemelerde bulundu. Özel Harekat Polislerinin eğitimlerine katılan Vali Şıldak, “En hassas yerdesiniz, ama bu azminizle başarılı olacağınızdan hiç şüphem yok” dedi.

Vali Hasan Şıldak, kamu kurumu ziyaretlerine Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Defterdarlık, Vergi Dairesi Başkanlığı, Karayolları 141. Şube Şefliği ve İl Göç İdaresi Müdürlüğüyle devam etti.

Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde Müdür Sertaç Solgun, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Aydın Zeybek, Özel Harekat Şube Müdürü Mesut Emre Altıntaş tarafından karşılanan Vali Hasan Şıldak’a, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tarık Hekimoğlu eşlik etti.

Çalışma ve eğitim alanlarında incelemelerde bulunarak, Müdür Solgun’dan bilgi alan Vali Şıldak, atış poligonunda ve sahada eğitim gören Özel Harekat öğrencilerinin eğitimlerine de katıldı.

Öğrencilere eğitimlerinde başarılar dileyen Vali Şıldak, “Sizler gerekirse vatan için canınızı hiçe sayacak çok kutsal bir mesleği yapmak için burada eğitim görüyorsunuz. En hassas yerdesiniz, ama bu azminizle başarılı olacağınızdan hiç şüphem yok. Gösterdiğiniz bu cesaret dolu eğitimlerinizde kıymetli polis teşkilatımızın önemli neferlerinden biri olacaksınız. Allah yardımcınız olsun” dedi.

Vali Hasan Şıldak, Defterdarlık, Vergi Dairesi Başkanlığı, Karayolları 141. Şube Şefliği ve İl Göç İdaresi Müdürlüğünü ziyaret ederek, kurumların yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here