Özel Sevgi Hastanesi 10 yaşında

0
92

10 yıl önce kapılarını insan sağlığına açan Özel Sevgi Hastanesi, 10 yıldır bölge halkından gördüğü ilginin haklı gururunu yaşıyor.

Özel Sevgi Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Refik Özbal, hastanenin 10. kuruluş yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, hastanenin açılma aşamasında, lokasyon seçiminden teknolojiye, doktor kadrosundan hizmet anlayışına tüm detayları en ince ayrıntılarına kadar araştırdıklarını, her zaman kaliteli sağlık hizmeti anlayışını benimsediklerini  söyledi.

“Özel Sevgi Hastanesi olarak Balıkesir’e ve Balıkesirliye yakışanını yaptığımızı düşünüyorum” diyen Özbal, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Büyük bir emek ve inançla kurduğumuz hastanemizin 10. yılını kutluyor olmaktan son derece gururluyuz. Hastanemizin sürdürülebilir büyümesinin temelinde,  kurumsal değerlerimiz ve en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmeti sunmayı esas alan ilkelerimiz yatmaktadır. Aidiyeti yüksek ve tecrübeli çalışanlarımızla başarılarımızın katlanarak artacağını düşünüyorum. Özel Sevgi  ailesine güvenimiz sonsuzdur.  Önümüzdeki yıllarda da yine birçok ilke imza atarak ilerleyen bir sağlık kuruluşu olacağımıza inancımız da tamdır.”
Paşaalanı Mahallesi’nde 2009 yılında hizmete giren Özel Sevgi Hastanesi, 104 yatak, 28 yoğun bakım yatağı, 22 branş, 4 ameliyathane, anjiyo, endoskopi, MR ve tomografi  üniteleri ve nükleer tıp merkezi ile hizmet veriyor.

Özel Sevgi markasının açtığı ikinci hastanesi İzmiryolu Sevgi Hastanesi’nde ise 58 yatak, 15 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane, endoskopi, MR, tomografi ve üniteleri ve 15 branş mevcut. Her gecen yıl, sunduğu hizmetin kalitesi ve niteliğini daha da arttırmayı hedefleyen Özel Sevgi Hastaneleri Balıkesir’e ve çevresine sadece sağlık hizmeti sunmakla kalmıyor, gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine de kurulduğu günden bu yana destek sağlıyor. Cengiz GÜNER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here