Öztop uğurlandı

0
118

Balıkesir İl Sağlık Müdürü iken İzmir İl Sağlık Müdürü olarak atanan Mehmet Burak Öztop düzenlenen iftar programı ile yeni görev yerine uğurlandı.

İftara Vali Ersin Yazıcı, Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Uygur, Mustafa Canbey, Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Cumhuriyet Başsavcısı Alpaslan Kaplan, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyon Başkanı Fatih Aksoy, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kınay, Kara Astsubay Meslek Yüksekokulu Komutanı Tuğgeneral Gültekin Yaralı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Çakar, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sadullah Özel, İşkur İl Müdürü Nazım Balcı, SGK İl Müdürü Muhammet Sıddık Polat katıldı.

“BEN HEP GÜZEL İNSANLARLA ÇALIŞTIM”

İftar öncesi söz alarak duygularını ifade eden İl Sağlık Müdürü M. Burak Öztop, “Öncelikle bu akşam beni yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Büyük bir heyecanla Balıkesir’e geldim. Eğer ki; herhangi bir şekilde istemeyerekten de olsa gönlünü kırdığım varsa hakkını helal etsin. Balıkesir’de görev yapmak gerçekten çok büyük bir mutluluktu benim için. Çalıştığım insanlar güzelse ortam güzel olur, ben hep güzel insanlarla çalıştım ve şu an burada olmaktan çok mutluyum. Mesleğimi dolu dolu yaşadım. Sağlık adına hep birlikte çok güzel işler çıkarttığımıza inanıyorum, uzakta olsam da hep yanınızda olacağım, yolunuz düştüğü takdirde her zaman size ağırlamaktan mutluluk duyacağım” dedi.

“BAŞARILI BİR ÇALIŞMA ORTAMI YAŞADIK”

Yemekte konuşan Vali Ersin Yazıcı ise; İl Sağlık Müdürü M. Burak Öztop ile birlikte çalıştıkları süre zarfında sağlık alanında ciddi yatırımlar gerçekleştirdiklerini söyledi.

Yazıcı, “İl Sağlık Müdürümüz M. Burak Öztop’a yeni görev yerinde başarılar diliyorum, kendisiyle çok başarılı ve keyifli bir çalışma ortamı yaşadık. Müdürümüze Balıkesir’e yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

İnanıyorum ki; gittiği yerde de burada gösterdiği performansı ve başarıyı gösterecektir. İl Sağlık Müdürümüzün gittiği yer çok uzak değil. Her ne kadar ilimizden tayini çıksa da onun gönül bağının burada olduğuna inanıyoruz. Sağlık sektörünün başındaki yönetici arkadaşımız, değerli yardımcılarıyla birlikte teslim aldıkları hizmet bayrağını daha iyi yerlere yükseltmek için gayret sarf ettiler. Güzel işlere, faydalı işlere, hayırlı işlere imza attılar. Üstlendiği görev ve sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmek için gayret sarf eden bir arkadaşımızdı. Özel yaşamında ise sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Vali Ersin Yazıcı, yaptığı hizmetler anısına İl Sağlık Müdürü M. Burak Öztop’a başarı belgesi verdi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here