Potanın Yıldızları sezonu noktaladı

0
152

Balıkesir Basketbolunun öncü kurumlarından Potanın Yıldızları Basketbol Spor Okulu, 2018-2019 sezonu yapılan törenle sona erdi.

Balıkesir Basket Kulübü bünyesinde yer alan Potanın Yıldızları Spor Okulu’nda 22 Eylül 2018 tarihinde başlayan çalışmalar, 16 Haziran 2019 Pazar günü yapılan muhteşem bir törenle tamamlandı. Gerçekleştirilen törene veliler ve sporcu yakınları yoğun ilgi gösterdi. Kapanışta, sporcular izleyenlere gösteri müsabakaları yaparken, tribünlerden de bol bol alkış aldı.

Balıkesir Basket Kulübü Başkanı Gafur Çoymak, kapanış töreninde yaptığı konuşmada sporcuların yıl boyunca başarılı bir şekilde çalıştıklarını, dostluk, paylaşmanın yanı sıra takım ruhu ve ekip çalışması kültürünü kazandıklarını belirtti.

Balıkesir Basket, altyapı takımları olarak da tüm kategorilerde zirvenin değişmezi olarak sezona damga vururken 2 yaş küçük takımıyla katıldığı U18 mücadelesinde, il şampiyonu olarak Balıkesir’i Türkiye Şampiyonası’nda temsil etmenin haklı gururunu yaşadı.

Törende, basketbola yaptıkları katkılardan dolayı BK İnşaat A.Ş., Seypa A.Ş., Tadım Gıda A.Ş., Karesi Eğitim Kurumları ve Bilnet Okulları’na teşekkür edildi. Ayrıca sporculara madalya, başarı belgesi ile çeşitli ödüller verildi. İrfan DUROĞLU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here