PTT 181 yaşında

0
61

Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 181. kuruluş yıldönümü kutlanıyor. PTT Başmüdürü Suat Öztürk, PTT gişesinden 181 numara ile işlem yapan Basri Tekin’e milli mücadelenin 100. Yılı anısına basılan anma pulu serisi olan bir albüm hediye etti.

PTT’nin 181. yıl dönümü Balıkesir’de çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Balıkesir PTT Başmüdürü Suat Öztürk, Türk posta tarihine değindiği açıklamasında, “Posta Nezareti adıyla 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan, Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan PTT olarak, 181’inci kuruluş yıl dönümümüzü kutluyoruz. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı hizmet veren, ulusal ve uluslararası alanda büyük başarılara imza atan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) Ailesi olarak posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde hizmet veriyor, 181 yıldır yenilikçi bakış açısıyla teknolojik yatırımlarımızın yanı sıra, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla ürün ve hizmet çeşitliliğimizi her geçen gün artırmayı sürdürüyoruz.

BALIKESİR’DE 67 İŞYERİNDE HİZMET VERİLİYOR

PTT olarak Balıkesir genelinde 22 merkez, 39 şube, 1 mobil araç ve 5 acente olmak üzere toplamda 67 işyerimizle vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın refahını esas alan bir anlayışla hizmet kalitemizi geliştirmek için çalışıyor, yaygın hizmet ağımızla faaliyetlerimizi sürdürüyor ve aynı zamanda global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir yaklaşımı benimsiyoruz. İl genelinde hizmetlerimizi yürüten ve şirketimizin bu günlere gelmesinde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here