Rozetlerini Sarı taktı

0
75

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, Tahtakuşlar Mahallesi’nde partiye yeni katılan üyelere rozetlerini taktı. Sarı, “Sağlık emekçileri, çocuklarımız ve gençlerimiz, esnafımız, köylümüz, çiftimiz, sosyal devlet bilinci ile ülkemizi yönetecek yeni iktidarını arıyor. Gücümüze güç katan herkese teşekkür ederiz” dedi.

Edremit’e bağlı Tahtakuşlar Mahallesi’nde 32 kişi Cumhuriyet Halk Partisine üye oldu. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl örgütü de düzenlenen törene katıldı. CHP Edremit İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan ile birlikte katıldığı törende konuşan İl Başkanı Serkan Sarı, “Cumhuriyet Halk Partisi her geçen gün büyüyor. Aramıza yeni katılan 32 üyemize rozetlerini taktık. Milletvekilimiz Ensar Aytekin, Belediye Başkanımız Selman Hasan Arslan, İlçe Kadın Kolları başkanımız Nuran Çiftcioğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Şermin Uzun, meclis üyelerimiz, ilçe yöneticilerimiz, ilçe kadın ve gençlik kolları yöneticilerimiz, Tahtakuşlar mahalle temsilcimiz, Güre temsilcilerimiz ve partililerimizin katılımı ile rozetlerini taktık. Aramıza yeni katılan üyelerimiz ile her gün daha da büyüyoruz ve iktidara adım adım yaklaşıyoruz.

“YURTTAŞLARIMIZ ÜLKEMİZİ YÖNETECEK YENİ İKTİDARINI ARIYOR”

Salgın mücadelesinde en ön safta mücadele eden sağlık emekçileri, eğitim sistemi mağduru geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz, salgın mücadelesinde yasaklar ve kapamalar ile çaresiz kalan esnafımız ve halkımız, köyde yaşayan çiftimiz, üreticimiz sosyal devlet bilinci ile ülkemizi yönetecek yeni iktidarını arıyor. Üye olarak bizlerin mücadelesine destek olan, gücümüze güç katan herkese teşekkür ederiz” dedi. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here