Sağlıkçıları dinledi

0
249

Vali Hasan Şıldak, İl Sağlık Müdürlüğüne yaptığı ziyarette Sağlık Müdürü Fevzi Yavuzyılmaz ve kurmaylarından korona virüs mücadelesinde yapılan çalışmalar ve ilin genel sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Kamu kurumlarına ziyaretlerini sürdüren Vali Hasan Şıldak, İl Sağlık Müdürlüğünde korona virüs mücadelesinde yapılan çalışmalarla ilgili brifing aldı. İl Sağlık Müdürlüğünden sorumlu Vali Yardımcısı Mitat Gözen ile birlikte İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Hasan Şıldak, İl Sağlık Müdürü Fevzi Yavuzyılmaz ve daire başkanları tarafından karşılandı.

Vali Şıldak, İl Sağlık Müdürlüğü binasını gezerek kısa bir görüşmenin ardından brifing aldı. Brifingte Vali Şıldak’a Covid-19 mücadelesi kapsamında yürütülen çalışmalar ve mevcut durumla ilgili bilgi verildi.

BAŞSAVCI KAPLAN’I ZİYARET ETTİ

Vali Hasan Şıldak, Cumhuriyet Başsavcısı Alpaslan Kaplan’a iade-i ziyarette bulundu. Vali Hasan Şıldak, Cumhuriyet Başsavcısı  Alpaslan Kaplan ile görüşerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Cumhuriyet Başsavcısı Alpaslan Kaplan, Vali Hasan Şıldak’a nezaketlerinden dolayı teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here