Sakarya’da CHP ofisi açıldı

0
89

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karesi İlçe Başkanlığı’nın ‘Sokak Sokak Büyüyoruz, İktidara Yürüyoruz’ projesinin ikinci ayağında 2. Sakarya Mahallesi’nde çalışma ofisi açıldı.

CHP Karesi İlçe Başkanlığı’nın 2. Sakarya Mahallesi’ndeki Çalışma Bürosunun açılışına CHP Balıkesir Milletvekilleri Ahmet Akın ve Fikret Şahin, İl Başkanı Serkan Sarı, il başkan adayları Ender Biçki ve Ömür Boyuer ile partililer katıldı.

Açılış kurdelasını CHP Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın, Milletvekilleri  Ahmet Akın, Fikret Şahin ve İl Başkanı Serkan Sarı birlikte kesti. Daha önce de Kocaavşar’da çalışma bürosu açtıklarını belirten Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın, “Çalışma Bürosu’nun açılışında emeği geçen ve bugün coşkumuza ortak olan bütün yoldaşlarımıza ve mahalle halkına teşekkür ederiz. Bugün sokaklar, yarın ülke bizimle olacak” dedi.

İLK ÜYEYE ROZETİ AKIN TAKTI

Milletvekili Ahmet Akın da yaptığı paylaşımda; “CHP Karesi İlçe Başkanlığımızın  tüm halkımıza ulaşmak amacıyla 2.Sakarya mahallesinde oluşturduğu çalışma bürosunun açılışına katıldım. 2.Sakarya mahallemizde ki ilk üyemize de rozetini taktım” mesajını paylaştı.

“HALKIMIZLA BULUŞUYORUZ”

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, “Halkımız ile buluşacağımız bu kapı ile CHP’nin iktidara olan yürüyüşünde bir adım daha ileriye gideceğiz. Emeği geçen, katkı sunan, destek olan herkese teşekkür ederim” dedi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here