Şampiyonlar, Arıcıoğlu’nu ziyaret etti

0
89

U-17 Türkiye Şampiyonası ve U-14 Türkiye Açık Ara Eskrim Turnuvası’nda derece elde ederek Balıkesir’i gururlandıran Balıkesir Eskrim Kulübü Antrenör ve sporcuları, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu’nu ziyaret etti.

Bursa’da düzenlenen U-14 Türkiye Açık Ara Eskrim Turnuvası’nda Ceylin Gülışık ve Kıvanç Kırtay 1’inci, Elvin Gülışık 5’inci, Alp Sungur 6’ncı, Azra Elif Aktaş 12’inci sıranın sahibi olurken, sporcula, elde ettikleri derecelerle Balıkesir’imize büyük gurur yaşattı.

Ankara’da düzenlenen U-17 Türkiye Şampiyonası’nda mücadele eden, Ceylin Gülışık 8’inci, Kıvanç Kırtay ise 11’inciliği elde etti.

Kazandıkları başarılarla Balıkesir’i en iyi şekilde temsil eden sporcuları tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, “Eskrim, şehrimizde her geçen gün artan sporcu sayısı ve başarılarıyla bizleri gururlandırıyor. Tesis olarak daha çok geliştirmeyi planlıyoruz. Bu süreçte böyle başarı elde eden sporcularımızı, kıymetli aileleri, antrenörleri ve emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here