Savaştepe’de DEVA rüzgarı

0
138

DEVA Partisi Balıkesir İl Başkanı Kemal Aydemir ve partililer Savaştepe’de esnafı dinledi. Aydemir, “Aslında dertler hep ortak, bir yönetilememe problemi var. Bu problemin çözümü de ilk seçimle beraber DEVA Partisi. DEVA Partisi çözümün adresidir” dedi.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İl Başkanı Kemal Aydemir, Savaştepe İlçe Koordinatörü Mehmet Karadağ, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Bayram, İl Uyuşmazlık Kurulu Başkanı Şener Şeker ve il yöneticileriyle birlikte Savaştepe’de çarşı esnafını ziyaret etti.

Esnafın dertlerini, problemlerini dinleyen Aydemir, çözüm önerilerini anlattı. Aydemir, DEVA Partisi iktidarında esnafın hak ettiği değeri bulacağını, çözümün tarafı olacaklarını ve ekonomik sıkıntıları zamanla azaltacaklarını söyledi.

DEVA Partililer, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sami Atar’ı ziyaret etti, çarşı esnafının dile getirdiği sorunları ele alarak, durum analizi  yaptı. DEVA Partisi Heyeti Savaştepe Esnaf Kefaret ve Kredi Kooperatifi Başkanı Fehmi Doğan’ı da ziyaret etti. Burada konuşan Aydemir, “Bizler her gittiğimiz yerde benzer problemleri ve sorunları duyuyor ve memleketimiz adına çok üzülüyoruz ama DEVA Partisi çözümün adresidir. Bizler kör muhalefet yapmak için kurulan bir siyasi partinin temsilcileri değiliz. Genel Başkanımız Ali Babacan’ın işaret ettiği, parti programımızın da detaylı bir şekilde açıkladığı üzere sorunları sadece eleştiren değil çözüm önerileri sunan ve bu doğrultuda çalışmalarını yapan siyasileriz. Kimse karamsarlığa düşmesin bizler çözüm odaklı siyaset anlayışımızla inşallah problemleri tek tek çözeceğiz. Buna inancımız tamdır” dedi.

Aydemir ve partililer, CHP Savaştepe İlçe Başkanı Umut Dinç, İYİ Parti İlçe Başkanı Osman Özgür Alaca’yı da ziyaret etti. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here