Şehit ailesini ziyaret etti

0
19

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Akın, 3 Mayıs’ta teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen Uzman Çavuş Hasan Kuzu’nun Okçular Mahallesi’ndeki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın,  CHP İlçe Başkanı Ayhan Arslanbey ile birlikte Şehit Hasan Kuzu’nun baba ocağında annesi Refika Kuzu’ya baş sağlığı diledi. Ailenin Ramazan Bayramı’nı da kutlayan Akın, Şehit Annesi Refika Kuzu’ya “Bu güzel vatan topraklarında huzur içinde ve güvenle yaşayabiliyorsak sizin dünyaya getirdiğiniz, gözünüz gibi sakınıp bu vatana bu millete hayırlı evlat olarak yetiştirip emanet ettiğiniz Şehit Hasan’ın ve Hasan gibi nice şehitlerimiz sayesindedir. Bizlere, özgürce ve huzurla bayramlarımızı kutlama imkânı veren, canlarını gözünü kırpmadan feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Sizin ve sizin gibi kutsal şehit anne ve babalarımızın ellerinden, şehit evlatlarının da gözlerinden öpüyorum” dedi. Akın, İvrindi’den sonra Havran, Burhaniye ve Edremit’te ziyaretler gerçekleştirdi. Havran’da ilçe Başkanı Naci Savaş ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fikret Keser, Ziraat Odası Başkanı Adem Yakut’u ziyaret eden Akın, Havranlı çiftçilerin ve esnafın sorunlarını dinledi. Burhaniye’de İlçe Başkanı Aylin Yıldırım ile birlikte Belediye Başkanı Ali Kemal Devecileri ziyaret eden Akın, belediye başkanı Deveciler ve belediye çalışanlarına salgın sürecinde gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Akın Edremit’e geçerek CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Yılmaz ve partililer ile bir araya geldi, ardından Edremit Belediyesine geçerek Belediye Başkanı Selman Hasan Aslan’dan salgın sürecinde yürütülen çalışmalar hakkında verilen brifingi dinledi.  (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here