Ak Parti Balıkesir Milletvekili aday adayı Yılmaz: Balıkesir’i Türkiye yüz yılına birlikte hazırlayacağız 

0
68

Edremit ve Balıkesir’in tanınan isimlerinden iş adamı Cumhur Yılmaz, Ak Parti Milletvekilliği adaylığı için başvuruda bulundu. Ak Partinin her kadrosunda uzun süreler görev alan başarılı iş adamı siyasette Balıkesir’e ve Körfez’e hizmetin en büyük hedefi olduğunu açıkladı.

Ülkenin geçmekte olduğu zorlu süreçten dolayı öncelikle millete başsağlığı dileyen Ak Parti Balıkesir Milletvekili aday adayı Cumhur Yılmaz, il başkanlığına başvuru evraklarını teslim etti.

Yılmaz, “Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın neferlerinden birisi olmak ve Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında yeni bir çağ açmak için çıktığımız bu yolda Edremit’imizi ve tüm ilçelerimizi, Balıkesir’imizi hak ettiği noktaya ulaştırmak hedefindeyiz. Tüm kadrolarımız ile bugüne kadar ülkemize kazandırdıklarımız ortadadır. Bu bir bayrak yarışı ve biz bugüne kadar hizmet veren vekillerimizden alacağımız güçle bu bayrağı daha yüksek noktalara çıkartmak hedefindeyiz. Aday adaylarımızın her biri birbirinden kıymetli ve değerli onlarla birlikte bu yolda çabalamaktan onur duyuyor, partililerimize ve vatandaşlarımıza elimden gelen en iyi hizmeti vermek için çalışacağıma söz veriyorum” dedi. Mustafa ATİK

CUMHUR YILMAZ KİMDİR?

1965 yılından Balıkesir’in Balya ilçesinde dünyaya gelen Cumhur Yılmaz, ilk, orta ve lise öğrenimini Balıkesir’de tamamladı. Bölgenin en önde gelen firmasının 25 yıl bölge müdürlüğü görevini yerine getirdi. Evli ve iki çocuk babası olan Yılmaz üniversite mezunudur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here