Babacan’la buluştular

0
105

Deva Partisi Ayvalık İlçe Başkanı Salih Oral Övüç ve parti yöneticileri, Denizli’de mitinge katılan Genel Başkan Ali Babacan ile bir araya gelerek parti çalışmalarını değerlendirdi.

Seçim çalışmaları kapsamında saha çalışmalarına hız veren DEVA Partisi Ayvalık İlçe yöneticileri Denizli’de Genel Başkan Ali Babacan’ın mitingine katıldı. Deva Partisi Ayvalık İlçe Başkanı Salih Oral Övüç, miting sonrası bir araya geldiği Genel Başkan Ali Babacan’a  ilçede yaptıkları çalışmaları anlattı. Deva Partisi Ayvalık İlçe Başkanı Salih Oral Övüç, Denizli mitinginin ardından parti yöneticileri ile birlikte  Ayvalık Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Fatih Tınaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin ile Demokrasi Platformunun düzenlediği Seçim Güvenliği Paneline katılan Övüç ve ekibi, yaklaşmakta olan seçim arifesinde seçim güvenliği hususunda alınacak tedbirleri masaya yatırdı. Bu hususun çok önemli olduğunun altını çizen Övüç, bu seçimin kaderini seçim güvenliğinin belirleyeceğini dile getirdi.

Deva Partisi Ayvalık İlçe Başkanı Salih Oral Övüç, Genel Merkez Teşkilat Başkanı Sadullah Ergin’in liderliğinde Tekirdağ Çorlu’da gerçekleştirilen, Marmara Bölgesi Genişletilmiş Eğitim ve Değerlendirme Toplantısına da katıldı. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here