Bandırma’da sahaya indiler

0
47

DEVA Partisi İl Başkanı Kemal Aydemir, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Duygu Aydın Diri ve partililerle birlikte Bandırma’da saha çalışması yaptı.

DEVA Partisi İl Başkanı Kemal Aydemir, Genel Merkez Yönetim Kurulu (GMYK) Üyesi olan Balıkesirli Duygu Aydın Diri ile birlikte Bandırma’da parti binasında İlçe Başkanı Ümit Bal ve parti yöneticileri ilk bir araya geldi. Mavi yeleklerini giyerek sahaya çıkan partililer, çarşı esnafını ziyaret ederek sorun ve isteklerini dinledi.

İl Başkanı Kemal Aydemir, “Bandırma’da GMYK üyemiz, Balıkesirli hemşerimizi Duygu Aydın Diri, Bandırma İlçe Başkanımız Ümit Bal ve Teşkilat Yöneticisi arkadaşlarımızla birlikte Mavi Yeleklerimizi giyerek DEVA’yı anlatmak için sahaya indik. Sorunlara çözümler bulunmadığı gibi her geçen gün artarak büyüyen bir problemle karşı karşıyayız.

Esnaf satamadığından, vatandaş alamadığından muzdarip. Piyasa koşullarını bu raddeye getiren maalesef mevcut iktidarın başındaki yöneticileridir.  DEVA Partisi iktidar olduğunda; sorunları tespit etmiş ve üzerinde aylarca çalışmış kadroları göreceğiz. Önlerinde problemlerin çözümünü tek tek anlatan rehber niteliğinde eylem planları ve bu eylem planlarını ortaya koyabilecek iradeyi göreceğiz. Problemler bir bir azaldıkça, sorunlar bir bir çözüldükçe, ülke normalleştikçe, makyajlı değil gerçek verilerle trend pozitif yöne evrildikçe diyeceğiz ki iyi ki DEVA Partisi kurulmuş ve İyi ki DEVA Partisi iktidar olmuş. İşte o günleri en kısa zamanda yaşamak için bugünden DEVA Partisine omuz vermeliyiz. Biz birlikte başaracağız. Birlikte geleceğimizi kurgulayacak, çocuklarımızın geleceğini birlikte teminat altına alacağız” dedi. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here