Canbey’den yoğun tempo

0
156

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, bir haftada Ankara, İtalya, Isparta, Burdur, Dursunbey, Bigadiç, Altıeylül ve Karesi’de temaslarda bulundu.

TBMM’de Dışişleri Komisyonu ve Dijital Mecralar Komisyonu üyelikleri ile birlikte Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyeliği bulunan Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, yoğun Meclis çalışmalarının yanında Ak Parti Genel Başkanvekili Yardımcısı olarak da görev yapıyor.

Geçtiğimiz hafta ülkeyi temsilen İtalya’ya giden Milletvekili Mustafa Canbey, ‘Sınır Aşan Organize Suçla Mücadelenin Geleceği/Palermo Sözleşmesi’ konulu toplantıya katıldı. Ziyarete ilişkin sosyal medya hesaplarında paylaşım yapan Canbey, “Akdeniz-PA Napoli Konferansı’nda BM Uluslararası Organize Suçlarla Mücadele Sözleşmeleri (Palermo Sözleşmesi) üzerine İnsan Kaçakçılığı, Çevreyi Etkileyen Suçlar ile Bilgi ve Teknoloji Suçları konularında bir dizi toplantılar gerçekleştirdik” dedi.

İtalya ziyareti dönüşünde ayağının tozuyla Isparta ve Burdur teşkilatlarına eğitime giden Canbey, Ak Parti teşkilatlarına ‘Siyasal İletişim ve Yeni Medya’ konulu eğitimler verdi.

BİR GÜNDE DÖRT İLÇE ZİYARETİ

Burdur ve Isparta’nın ardından Balıkesir’e gelen Mustafa Canbey, Dursunbey, Bigadiç, Altıeylül ve Karesi ilçelerinde yoğun ziyaretler gerçekleştirdi.

Dursunbey’de Durabeyler, Mıcırlar, Odaköy, Delice, Süleler Mahallelerinde düzenlenen köy hayırlarına katılan Milletvekili Mustafa Canbey, “Dursunbey İlçemizin sıcak kanlı ve samimi sakinleriyle sohbet ettik. Köy hayırlarına katılarak hemşehrilerimizle hasret giderdik. Rabbim yaptığımız tüm hayırları kabul eylesin” dedi.

Dursunbey Odaköy ve Hamzacık göletlerinde incelemelerde bulunan Canbey, “Dursunbey Hamzacık Göletindeki ve Odaköy Göletindeki çalışmaları yerinde inceledik. İnşallah göletlerimizin çalışmaları en kısa sürede bitecek ve Dursunbey’imizin verimli topraklarını suyla buluşturacağız” dedi.

Bigadiç Küçükyeni Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Canbey, geçtiğimiz yıl trafik kazasında vefat eden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Memuru Veli Aycan’ın yıl mevlidi münasebeti ile babası Şerif Aycan’a taziyede bulundu.

Altıeylül Dişbudak Muhtarı Sezai Çakıcı’nın evine misafir olan Canbey, burada Altıeylül Muhtarları ile bir araya gelerek mahallelerin konuları üzerine sohbet etti.

Karesi’de esnaf ziyareti yapan Milletvekili Mustafa Canbey, Küçük Sanayi Sitesi ve Zağnos Paşa Meydanı’nda esnafları ziyaret ederek, bereketli kazançlar diledi. Canbey, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Ak Parti olarak tam kadro sahadayız. Vatandaşlarımıza ilgi ve teveccühleri için teşekkür ediyoruz. İnşallah 2023 seçimlerinde çok güçlü bir zaferle bu teveccühü taçlandıracağız” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here