CHP İl Başkanı Serkan Sarı: Balıkesir’de birinci partiyiz

0
744

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, Balıkesir’de son yaptırdıkları ankete göre Ak Parti’nin 6.5 puan önünde birinci parti olduklarını söyledi. Sarı, “Sokağa çıktığımızda bunu görüyoruz. İnsanlar ekonomik krizden bunalmış vaziyette. Balıkesir’de birinci partiyiz. Doğru, dürüst, vatansever ve milletine sevdalı kadrolarla iktidara geleceğiz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Serkan Sarı, parti yöneticileriyle birlikte HABERCİ’yi yeni ofisinde ziyaret etti. Balıkesir Haberci Medya Yayın Dağıtım Limited Şirketi Genel Müdürü Orhan Köken ve HABERCİ Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Acaröz ile görüşen CHP İl Başkanı Serkan Sarı, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“YÜZDE 36.5 İLE BİRİNCİ SIRADAYIZ”

CHP’nin Balıkesir’de her geçen gün büyüdüğünü ve oylarını arttırdığını kaydeden İl Başkanı Sarı, iki ay önce yaptırdıkları ankette Balıkesir’de yüzde 36.5 ile birinci sırada çıktıklarını, Ak Parti’nin ise yüzde 30 ile ikinci sırada yer aldığını açıkladı.

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, “Krizin etkisinin her geçen gün arttığı bu günlerde Balıkesir’de Ak Parti ile aramızdaki farkın en az 10 puana çıktığına inanıyoruz” dedi.

Seçimlerde Balıkesir’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin vekil sayısını arttıracağının çok aşikar olduğunu kaydeden Sarı, “Balıkesir’in en ücra köyünde bile iktidara karşı tepki var. Vatandaş gerçekten çok mağdur ve bu krizin sorumlusu olarak Ak Parti’yi ve Erdoğan’ı görüyor. Balıkesir’de iktidarın gücünü yarı yarıya düşüreceğiz” dedi.

“VATANSEVER VE MİLLETİNE SEVDALI KADROLARLA İKTİDARA GELECEĞİZ”

CHP olarak doğru, dürüst, vatansever ve milletine sevdalı kadrolarla iktidara geleceklerini belirten İl Başkanı Serkan Sarı, “CHP, yüz yıllık bir parti. Biz sezon partisi değiliz. Devlet bilinci ile hareket ediyoruz. Balıkesir’de 6’lı Masa İl Başkanları ile uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Cumhuriyet’in yeniden demokrasi ile taçlanması için 6’lı Masa İl Başkanları olarak fikir birliği içerisinde çalışıyoruz” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here