CHP, strateji belirliyor

0
128

CHP’nin strateji belirleme toplantısı Ayvalık’ta yapıldı. İl Başkanı Serkan Sarı, “İlçelerimizdeki siyasi durum analizlerini yaparak, her ilçemiz için özel çalışma hedefleri belirledik. Bilimin ışığında siyasetin gereklilikleriyle çalışmalarımızı planlayarak çalışma programlarını oluşturduk” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl örgütünün düzenlediği strateji belirleme toplantısı Genel Başkan Yardımcısı Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Balıkesir Milletvekilleri Fikret Şahin, Ensar Aytekin, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve partililerin katılımıyla Ayvalık’ta yapıldı.

“BÜTÜN KADROLARLA SOKAKTA OLACAĞIZ”

İl Başkanı Serkan Sarı, “Toplantıda ilçelerimizdeki siyasi durum analizleri yapılarak, her ilçemiz için özel çalışma hedefleri belirledik. Bilimin ışığında siyasetin gereklilikleriyle çalışmalarımızı planlayarak çalışma programlarını oluşturduk. Bütün kadrolarımızın CHP iktidarı için bir dakika olsun kaybetmeden çalışması gerektiğinin önemini vurguladık. Partimizin bütün kadroları sokakta olacak, halkımızın sorunlarını dinleyerek Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde hazırlanan çözüm önerilerimizi anlatacağız. Bu kapsamda çalışmalarımıza hız vereceğiz.

“SEÇİM STARTINI AYVALIK’TA VERDİK”

Kurtuluş Savaşı mücadelesini veren ve kuruluşun mimarı olan kadroların kurduğu CHP’nin yöneticileri olarak Kuva-yi Milliyenin Başkenti olan şehrimizde kurtuluş mücadelesinin ilk kurşununun atıldığı ilçemiz Ayvalık’tan Seçim startını verdik.

Ülkemizin bütün kaynaklarını yok eden ve halkını yoksulluğa mahkum eden iktidardan kurtulmak için yine ilk günkü ruh ve heyecanla mücadele edeceğiz. Yapmış olduğumuz sokak çalışmalarında halkımızın içinde bulunduğu ekonomik kriz ortamını açık ve net bir şekilde görüyoruz. Bu süreçte Cumhuriyetimizi kuran, Cumhuriyet Halk Partisi kadroları olarak devlet bilinciyle ve sorumluluğuyla hareket etmemiz gerektiğinin farkındayız.

“ATAMIZIN İZİNDEYİZ”

Kurucumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emaneti olan değerlere yeniden sıkı sıkıya sarılacağız ve halkımızın refahını ve huzurunu sağlayacağız, sonrasında biriken bütün sorunları bir bir çözeceğiz. Halkımızın bugün geçmişte olduğundan daha fazla Cumhuriyet Halk Partisinin iktidarına ihtiyaç duyulduğunu görüyoruz. Bunu bize inanan ve güvenen kadrolarımızla başaracağız” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here