Dalgın, esnafı ve vatandaşı dinledi

0
108

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Burak Dalgın, Bandırma ve Edremit’te esnaf ve vatandaşları dinledi.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Burak Dalgın, Bandırma’da İl Başkanı Kemal Aydemir, İl ve İlçe yöneticileri ile Bandırma Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Niyazi Güler’i ziyaret etti. Kent Konseyi Başkanı, Serdar Polat, Bandırma Ticaret Odası Başkanı Âdem Yılmaz’ı makamlarında ziyaret eden DEVA heyeti Ticaret Odasında mini bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya BANSİAD Başkanı ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Funda Seçil Dedeoğlu’da katıldı.

Ekonomik gelişmelerin ele alındığı toplantıda DEVA Partisinin İktidar hazırlıkları, eylem planları ve icraat akışı hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

STK, Oda ve Dernek ziyaretleri sonrası Bandırma İlçe Binasını ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Burak Dalgın, burada teşkilat üyeleriyle bir araya gelerek seçim çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Edremit’te Güre Ferhatoğlu Zeytinyağı fabrikası sahibi Agah Ferhatoğlu, Alçev Vakfı Başkanı Cahit Cebeci’yi, Edremit Roman Federasyonu Başkanı Oktay Sümertaş’ı Edremit Ticaret Odası Başkanı Ahmet Çetin’i ziyaret eden DEVA heyeti eylem planlarını anlattı. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here