DEVA’dan Ankara çıkarması

0
127

DEVA Partisi İl Başkanı Kemal Aydemir, İl Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı, Ege Bölge Koordinatörü Tuğrul Sözat, İl Gençlik Çalışmaları Başkanı Gürhan Kayabey ile birlikte Ankara’da İl Başkanları toplantısına katıldı.

DEVA Partisi İl Başkanı Kemal Aydemir ve partililer genel merkezde parti yöneticileri ile bir araya geldi. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun DEVA Partisi Genel Merkez ziyaretine de denk gelen Balıkesir heyeti Kemal Kılıçdaroğlu’nu karşılayan heyetle birlikte hareket etti.

Balıkesir heyeti, Genel Başkan Ali Babacan, Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin, Parti Sözcüsü ve Seçim İşleri Başkanı İdris Şahin, Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Sanem Oktar, Genel Sekreter Medeni Yılmaz, Sosyal Politikalar Başkanı Selma Aliye Kavaf, Ekonomi ve Finans Politikaları Başkanı İbrahim Çanakçı, Halka İlişkiler Başkanı Mehmet Emin Ekmen, Sağlık Politikaları Başkanı Aysun Hatipoğlu, Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Doğa ve Çevre Politikaları Başkanı Evrim Rızvanoğlu, Tarım, Enerji ve Ulaştırma Politikaları Başkanı Candan Karlıtekin, Eğitim Politikaları Başkanı Mustafa Ergen, Yerel Yönetimler ve Şehircilik Politikaları Başkanı Cem Avşar, Gençlik Politikaları Başkanı Doğa Şanlıoğlu ile  tek tek görüşme fırsatı buldu.

İl Başkanı Aydemir, “Her ay düzenli olarak yapılan İl Başkanları toplantısı için yine Ankara’dayız. Genel Başkanımız Ali Babacan önderliğinde bir kadro hareketi olarak kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi; gün geçtikçe büyüyen, memleketimize DEVA olacak su damlalarını toprakla buluşturma çabasında olan her şeyden önemlisi yakın gelecekte iktidar olacak olmanın ağırlığını şimdiden hissederek çalışan, çabalayan, uğraş veren bir hüviyettedir. Bize inanın, yine biz yapacağız. Sorunları biz çözeceğiz. Bu ülkeye derin bir nefes aldıracağız. DEVA damlaları toprakla buluşacak, çoğalacak derya deniz olacak inşallah” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here