Milletvekili Canbey, vatandaşlarla buluştu: Sevdamız Balıkesir’imiz

0
57

“Sevdamız Balıkesir’imiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diyen Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Susurluk, Bandırma, Erdek ve Gönen’i ziyaret etti. Ziyaretlerde vatandaşlarla buluşan ve esnaf ziyaretlerinde bulunan Canbey, “Her daim halkımızla birlikteyiz” dedi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, yoğun sıcaklara rağmen hafta sonu Güney Marmara ilçeleri Susurluk, Bandırma, Gönen ve Erdek ziyaretleri yaptı. Ziyaretlerde vatandaşlarla buluşan ve esnaf ziyaretlerinde bulunan Canbey, “Her daim halkımızla birlikteyiz” dedi.

BANDIRMA’DA BAKAN DÖNMEZ İLE BİRLİKTEYDİ

Bandırma’ya gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile Eti Bor tesislerini gezen Canbey, daha sonra Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve ilçe teşkilatı üyeleriyle esnaf ziyareti yaptı. Vatandaşların sorunlarını dinledi. Bandırma’da inşaatı devam eden Bor Karbür Fabrikası’nın dünya çapında etki uyandıracak bir yatırım olduğunu ifade eden Canbey, “Bor Karbür Fabrikası faaliyete geçtiğinde, hem ülkemiz hem de Bandırma için büyük kazanım olacak” dedi.

SUSURLUK’TA MAHALLE BAŞKANLARI İLE BULUŞTU

Susurluk’ta yoğun bir program gerçekleştiren Milletvekili Mustafa Canbey, teşkilat mensuplarına yönelik bir konuşma yaptı. Ak Parti’nin 20 yılda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yaptığı yatırımları anlatan Canbey, daha sonra taksici esnafını ziyaret etti. Susurluk’ta yayınlanan Kardeş Gazetesi’nin Sahibi İrfan Ayyıldız’ın matbaasını ziyaret ettikten sonra Susurluk Belediyesi ile Susurluk Kaymakamlığı ziyaretlerinin ardından Susurluk Eski Belediye Başkanı Hüseyin Hızlıoğlu ile buluştu. Susurluk’a Devlet Hastanesi yatırımı başta olmak üzere TOKİ, Gençlik Spor yatırımları gibi çok sayıda önemli yatırımlar yapıldığını ifade etti.

ERDEK’TE KAPIDAĞ’I DOLAŞTI

Gittiği yerlerde vatandaşları tek tek dinleyen ve sorunlarını not alan Canbey, Erdek İlçe Başkanı Musa Alioğlu ve ilçe teşkilatı ile birlikte ilçe meydanında esnaf ile selamlaştı. Ardından Kapıdağ üzerinde bulunan Karşıyaka, Çakıl, Şahinburgaz ve Ballıpınar Mahallelerini ziyaret eden Canbey, burada düğünlere katıldı ve mahallelerin sorunlarını dinledi. Ballıpınar’da coğrafi işaretli Ballıpınar Mor Soğanı konusunda hasata katılan Canbey, bölgenin özellikle tarımsal ürünler konusunda çok verimli olduğunu söyledi.

GÖNEN’DE VEFA ZİYARETLERİ

Son olarak Pazar günü Gönen teşkilatı ile buluşan Canbey, esnaf ziyaretinde bulunduktan sonra, İlçe Başkanı Recai Kahta ve teşkilat mensupları ile birlikte, 1994 yılında Erzurum’da şehit olan Kadir Aslan’ın ailesini ziyaret etti. Daha sonra geçtiğimiz günlerde bir rahatsızlık geçiren Pazarcılar Odası Başkanı Çetin Canbaz’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Mustafa Canbey, vatandaşlarla sık sık sohbet etti.

“GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM”

“Sevdamız Balıkesir’imiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diyen Milletvekili Mustafa Canbey, “Bu hafta Güney Marmara’nın güzel ilçeleri Bandırma, Erdek ve Gönen ilçelerimizi ziyaret ettik. Vatandaşlarımızın dertlerini dinleyip sorunlarına çözüm olabilmek adına gerekli çalışmaları başlattık. Hamdolsun milletimiz bizi sevgiyle, muhabbetle bağrına basıyor. Bizler de onlar için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarımız doğrultusunda Ak Parti kadroları olarak daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Bizleri her daim sahada temsil eden, çalmadık kapı bırakmadan büyük bir fedakarlıkla çalışan teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü de bizleri muhabbetle bağrına basan aziz hemşehrilerimize ediyorum” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here