Sındırgı’da Ak Parti rüzgarı

0
143

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığının Ramazan programları Sındırgı ile devam etti. Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Ak Parti Milletvekili Adil Çelik, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ve partililer Sındırgı’da engelli vatandaşları ziyaret etti, iftar sofralarına konuk olup esnafı dinledi.

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığının Sındırgı Ramazan programında İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Ak Parti İl ve İlçe Teşkilat üyeleri, Cumhur İttifakı ortakları MHP Sındırgı İlçe Teşkilatını ziyaret etti. MHP İlçe Başkanı İsmail Tavşanoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Sındırgı hakkında değerlendirme yapan partililer, ‘Doğal Şehir’ Sındırgı da esnafı ziyaret ederek Ramazanlarını kutladı.

Sındırgı Kaymakamı Zafer Oktay’ı ziyaret eden Ak Parti İl teşkilatı, ilçe Müftüsü Sami Türkel’i de ziyaret ederek ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sındırgı Ziraat Odası Başkanı Halil İbrahim Durmaz’ı da ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, tarım ve tarıma yapılan desteklerle ilgili bilgi verdi.

SINDIRGI ÇOCUK İFTARI’NA YOĞUN KATILIM

Sındırgı Ramazan programı esnaf ziyaretlerinin ardından hane ve engelli aile ziyaretleriyle devam etti. Sındırgı Merkez’de kurulan Çocuk İftarı programın katılan Ak Parti İl teşkilatı, yemek ikram edip çocuklar ile birlikte oruçlarını açtı.

YÜREĞİR, AK PARTİ’Yİ BAĞRINA BASTI

Yüreğir Mahallesi’nde teravih namazını kılan partililer kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşların Ramazanlarını tebrik etti. Partililer Yüreğir’de kahvehanede toplanarak halkın sorunlarını dinledi.

EKREM BAŞARAN: ÇOCUKLARLA BİRLİKTE İFTAR ETMENİN KEYFİNİ YAŞADIK

Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “Bugün günlerden Sındırgı. On dokuzuncu ilçemizi ziyaret ediyoruz. Teşkilatımızı, esnafımızı, halkımızı, milletimizi ziyaret ettik.  Bugün iftarımız çok güzel bir ortamda gerçekleşti. Çocuklarla beraberdik. Yaklaşık 1500 çocuğumuzla iftar ettik bu akşam. Sındırgı meydanımızda Ekrem Başkanımız çok güzel bir organizasyon gerçekleştirmiş. Çocuklarla birlikte iftar etmenin keyfi bir başka güzel. Bugün Sındırgı’da bunu yaşadık. İftardan sonra yine ziyaretlerimiz devam etti.

“SINDIRGI, AK PARTİ’NİN KALESİ”

Sındırgı her şeyiyle Ak Parti’nin kalesi. Biz Belediye Başkanımıza burada yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Büyükşehir’imizin katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Yine yemek TIR’ımız, kültür TIR’ımız, gıda kolisi yardımlarımız, Akülü araba yardımlarımız Büyükşehir Belediyemizin yapmış olduğu yardımlar. Artık rutin hale geldi. Bundan çok mutluyuz, gururla ifade ediyoruz açıkçası.

“YÜREĞİR’E DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK…”

Yüreğir bu bölgede ciddi manada tarımsal faaliyeti olan, kornişon turşuluk üretiminde ciddi katkısı olan bir beldemiz. Biz de bu ürünün daha değerlenmesi ve bölge ekonomisine katkıda bulunması için her türlü desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Yolla ilgili sıkıntıları var onları da en kısa zamanda halledeceğiz. Sındırgı’ya teşekkür ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here