Sözleşmelerini fesih ettiler

0
163

Balıkesirspor BALTOK’da takımdan ayrılan oyuncuların sayısı her geçen gün artıyor. Kırmızı-beyazlı ekibin yabancı oyuncularından Mahatma Otoo ve Steve Beleck sözleşmelerini fesih ederek, kulüpten ayrıldı.

Adana Demirspor deplasmanı öncesinde Okan Alkan’ın ‘Finish’ paylaşımı ile başlayan Mehmet Boztepe ve Cüneyt Köz’ün vedalarını sosyal medya aracılığıyla duyurmaları ile sarsılan kırmızı-beyazlı ekipte bu kez sözleşme fesihleri gündeme oturdu.

Geçtiğimiz hafta şehirden ayrılan Steve Beleck’in yanı sıra Mahatma Otoo da sözleşmelerini fesih ederek, Balıkesirspor BALTOK ile yollarını ayırdı. Balkes’in bir diğer yabancı oyuncusu Foxi Kethevoama’nın da şehirden ayrıldığı ve fesih hazırlığında olduğu öğrenildi.

OTOO’NUN KARİYERİNDE BİR İLK

Kariyerinde ilk defa 13 Mayıs 2019’dan itibaren geçerli olan mesleki sözleşmesini iptal edip, FIFA hükümlerine güvenmek zorunda kaldığını belirten Mahatma Otoo, “Balıkesirspor’a bana sundukları fırsat için içtenlikle, Balıkesir’deki ve diğer yerlerdeki sayısız hayranım için teşekkür ediyorum. Gelecek, dikkat dağıtıcı şeyleri görmezden gelmek ve azimle yoldan devam etmek için güçlü bir yeteneğe sahip olanlara aittir. Kulüp Başkanı Mustafa Bahçeci’nin istifasını yeni öğrendim, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. İrfan DUROĞLU

Mahatma Otoo ve Steve Beleck’in sözleşmelerini fesih etmelerinin ardından Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinde yer alan Balıkesirspor BALTOK oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here