Altın Madalya Balıkesir Cimnastik’in

0
92

İstanbul’da düzenlenen Artistik Cimnastik Cimnastlig ve Kulüplerarası 2. Etap Yarışmaları’nda ter döken Balıkesir Cimnastik Kulübü’nün minik sporcuları 2. Lig şampiyonu olarak 1. Lig’e yükseldi.

Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından İstanbul’da düzenlenen Artistik Cimnastik Kadınlar Kulüplerarası 2. Etap Küçükler Takım’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi S.K birinci olarak altın madalyanın sahibi oldu.  Atakent Elit S.K ikinci olarak gümüş madalya kazandı. Atlas C.S.K üçüncü olarak bronz madalya kazandı.

Artistik Cimnastik Kadınlar “CİMNASTLİG” 2. Hafta Minikler Takım’da Atakent Elit S.K birinci olarak altın madalyanın sahibi oldu. Şavkar C.S.K ikinci olarak gümüş madalya kazandı. Beylikdüzü Marmara Akd. C.S.K üçüncü olarak bronz madalya kazandı.

TERFİ ETTİLER

Artistik Cimnastik Kadınlar “CİMNASTLİG” 2. Hafta 2. Lig Takım’da Balıkesir Cimnastik Kulübü birinci olarak altın madalyanın sahibi oldu ve 1. Lig’e yükselmeyi başardı. Kartal Cimnastik İhtisas S.K ikinci olarak gümüş madalya kazandı. Kaptan Cimnastik Akademi G.S.K üçüncü olarak bronz madalya kazandı.

ÜLKÜ YAREN ÖZEN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Bireysel sıralamada ise Balıkesir Cimnastik Kulübü’nün minik sporcularından Ülkü Yaren Özen; Türkiye Şampiyonu olurken, Damla Ocaktan; İkinci, Dünya Akbaş; Üçüncü, Binnaz Ekin Ergin; Yedinci, Arya Karaca ise 24’ncü oldu. İrfan DUROĞLU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here