Burhaniye Belediyespor elini çabuk tutuyor

0
196

Burhaniye Belediyespor Transfer Komitesi, yaptığı kongre sonrası transfer atağına başladı. İç ve dış transferlerde önemli isimleri renklerine bağlayan Bölgesel Amatör Lig (BAL) ekiplerinden Burhaniye Belediyespor, yaptığı transferlerle şampiyonluk yolunda önemli adımlar atmaya başladı.

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig’de tutunmayı başaran Burhaniye Belediyespor, yeni yönetimiyle 2022-2023 Futbol sezonuna flaş isimleri siyah beyaz renklere bağlamayı başardı. Süper Lig’de birçok takımda mücadele eden flaş isim Çaykur Rizespor’dan bilinen ve geçen sezon BAL’da Bigaspor’u çalıştıran teknik adam Cem Baki ile anlaşan Burhaniye Belediyespor, sonrasında antrenör Recep Serkan Çetintaş, kondisyoner Fatih Çiyan ve kaleci antrenörü Yetkin ile de transfer imzalarını attı.

Siyah-beyazlılar, iç transferde stoper Recep Macar, kaleci Ahmet Caransağ bek Berk Karınlı, sağ bek Onur Avcı, sol bek ve orta saha mevkiinde oynayan Enes Özmen, orta saha Emrecan Beşkaya ve forvet Kadir Kaya ile de anlaşma sağladı.

Dış transferde de elini çabuk tutan Burhaniye Belediyespor, Tavşanlı Linyit’ten kaleci Kemal Canlı, Karamürselspor’dan orta saha Orhan Şenmemiş, ile sol bek Abdülkadir Kaba, Çiğli Belediyespor’dan stoper Halil Yekta Kondu, Tavşanlı Linyit’ten stoper Burak Gürlekçi, Çayırovaspor’dan orta saha Onur Çelik, Bigaspor’dan kanat oyuncusu Mustafa Kaya ve Ortaköyspor’dan Onur Aydın ile transfer anlaşmalarını yapıp sözleşmeleri imzaladı.

Aynı zamanda Burhaniye Belediyespor Başkanı da olan Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, transferlerle ilgili olarak Kulüp yönetiminin belirlediği eksik mevkilere gerekli transferleri yapmak için çalışmalar yaptığını ve yapılan transferlerin Burhaniye Belediyespor için önemli isimle olduğunu aktardı.

2022-2023 sezonu için flaş transferlerin devam edeceğini belirten Başkan Deveciler, transfer ettikleri sporculara başarılar dileyerek, “Tribündeki tüm Burhaniye Belediyespor sevdalıları ile 3. Lig hedefimize ulaşacağımıza canı gönülden inanıyoruz” dedi. (Burhaniye Belediyesi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here