Ayvalık’ta Harb-İş rüzgarı

0
199

Ayvalık’ta düzenlenen Budokaido Ayvalık Kupası’na katılan Harb-İş Spor, 9 Altın, 10 Gümüş, 8 Bronz madalya kazanarak, takım halinde şampiyon oldu.

Ayvalık İlçe Gençlik Spor Salonu’nun ev sahipliği yaptığı Budokaido Ayvalık Kupası, 21 Mayıs Cumartesi günü, Balıkesir ve Bursa’da faaliyet gösteren 8 kulüpten 115 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.

Şampiyonayı 9 Altın, 10 Gümüş, 8 Bronz madalya kazanarak, takım halinde şampiyon olarak tamamlayan Harb-İş Spor Kulübü Başkanı Sezgin İzgi, turnuvada emeği geçen Ayvalık İlçe Gençlik ve Spor Müdürü ve Budokaido İlçe Antrönörü Ali Çamlibel ve ekibine Bursa’dan gelip, hakem olarak özverili görev yapan Hüseyin Tezcan, Dursun Erol, Özlem Koçal ile Balıkesir Bölgesi hakemleri Pervin Avcı, TC Şener Vatansever’e ve Kocal Osmanlı Spor kulübü Antrenörü İsmail Koca, Ustalar Spor Kulübü Antrenörü Rafet Usta ve Bandırma Ekibi Antrenörü Bergutay Savaş’a teşekkür etti.

Turnuvada başarılı bir mücadele ortaya koyan sporcularını kutlayan Başkan İzgi, “Başta sporcularımızın kıymetli velileri ve sporcularımızın gelişiminde önemli pay sahibi olan antrenörümüz Hüseyin Hançer’e teşekkür ediyorum” dedi. İrfan DUROĞLU

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here