Balıkesirspor Başkanı Ömer, Büyükekşi ile bir araya geldi

0
75

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, TFF 2. Lig Kulüp Başkanları ile değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıya katılan Baynet İnşaat Balıkesirspor Başkanı Nedim Ömer, kırmızı-beyazlı kulübün içersinde bulunduğu durum ile ilgili olarak Büyükekşi’ye bilgilendirme yaptı.

Riva’da TFF 2. Lig Beyaz ve Kırmızı gruplarda yer alan kulüplerin başkanlarının katılımı ile ayrı ayrı düzenlenen toplantılarda; TFF 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Hasan Gökçe ile birlikte TFF Yönetim Kurulu Üyeleri Müslüm Özmen, Ali Düşmez, Hamit Altıntop, İdil Demirlidağ Suher, Talat Papatya, Volkan Can, Murat Şahin ve Genel Sekreter Kadir Kardaş yer aldı.

TFF ile kulüpler arasındaki toplantılarda; hakemlik ve temsilcilik sistemi, yayınlar, Kulüpler Birliği’nin yapısı, ulusal lisans ve gündemdeki diğer konular üzerinde karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu, kulüplerin talep ve önerileri ele alındı.

Toplantının ardından TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile baş başa bir görüşme gerçekleştiren Baynet İnşaat Balıkesirspor Başkanı Nedim Ömer, kırmızı-beyazlı kulübün içerisinde bulunduğu mevcut durum hakkında bilgi verdi.

Toplantının son derece samimi geçtiğini belirten Başkan Ömer, “Balıkesirspor’a ve şahsıma gösterilen yakın alaka ve ilgi dolayısıyla TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye teşekkür ediyorum” dedi. İrfan DUROĞLU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here