Lise Balkes’in yanında

0
121

Ekonomik sorunların beraberinde getirdiği sportif başarısızlığın yalnızlığa ittiği TFF 2. Lig ekiplerinden Baynet İnşaat Balıkesirspor’a bir destek de şehrin tarihi okullarından Balıkesir Lisesi’nden geldi. Balıkesir Liseliler Derneği Başkanı Esin Balıbek ve Yönetim Kurulu’nun yanı sıra 150 kişilik öğrenci grubu, Ankara Demirspor ile oynanan müsabakada kırmızı-beyazlı takıma, tribünden destek verdi.

Balıkesir Liseliler Derneği Başkanı Esin Balıbek ve Yönetim Kurulu üyeleri beraberinde 150 kişilik öğrenci grubu ile birlikte tribünde yerini alarak Baynet İnşaat Balıkesirspor ile Ankara Demirspor arasında oynanan TFF 2. Lig Kırmızı Grup 6. Hafta müsabakasını izledi.

Kırmızı-beyazlıların 2-0 kaybettiği maçın öncesinde Baynet İnşaat Balıkesirspor Başkanı Nedim Ömer ve takım kaptanı İbrahim Halil Çolak’a çiçek takdim eden Balıkesir Liseliler Derneği Başkanı Esin Balıbek ve Yönetim Kurulu üyeleri, başarı diledi.

Balıkesir Liseliler Derneği Başkanı Esin Balıbek, müsabakanın ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Balıkesir Liseliler Derneği ve lisemizin 150 öğrencisiyle Balıkesirspor’a destek olmak için Balıkesirspor-Ankara Demirspor maçına gittik. Takımımızın başkanı ve kaptanına başarı dileklerimizle birlikte çiçeğimizi sunduk. Her hal ve şartta Balıkesirspor’a desteğimizle yanındayız” ifadelerine yer verdi. İrfan DUROĞLU

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here