Burhaniye Belediyespor’dan önemli transferler

0
90

Kadınlar Basketbol Bölgesel Lig ekiplerinden Burhaniye Belediyespor, yeni sezon öncesinde önemli transferlerle oyuncu kadrosunu şekillendiriyor.

Burhaniye Belediyespor, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde forma giyen Elifnur Ayhan ve Ayça Kıroğlanoğlu’nu renklerine bağladı. Burhaniye Belediye Başkanlığı’nda yapılan törende Başkan Deveciler, transfer imzalarını attı.

2022-2023 Sezonu’nda Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi’nde mücadele edecek Burhaniye Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, yeni dönemde iddialı transferlere kadrosunu oluşturuyor.

Burhaniye Belediye Başkanlığı görevinin yanı sıra Burhaniye Belediyespor’un da başkanlığını da yapan Ali Kemal Deveciler, geçen dönemde talihsizlikler sonucu Play-Off son maçında elendiklerini dile getirerek, yeni sezonda takımdan daha güzel bir performans beklediğini ve hedeflerinin Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’ne çıkmak olduğunu söyledi.

Basketbolda kısa zamanda güzel işler başarıldığının altını çizen Başkan Deveciler, “Yeni transfer olan kızlarımıza da hayırlı olsun diyor, takımımıza Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi yolunda başarılar diliyorum” dedi.

Daha sonra Elifnur Ayhan ve Ayça Kıroğlanoğlu ile transfer sözleşmelerini imzalayan yöneticiler, pasta keserek transferi kutladı. İmza törenine ayrıca Basketbol Şube Sorumlusu Bülent Başaran, Altyapı Sorumlusu Hasan Şerin, Baş Antrenör Özlem Köle ve İdari Menajer Aydın Köle de katıldı. (Burhaniye Belediyesi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here