Susurluk’ta ilaçlama çalışmaları sürüyor

0
30

Susurluk Belediyesi, korona virüse karşı ilçe genelinde yürüttüğü temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ekipler mahalle mahalle yaptığı çalışmalarda, yolları ve kaldırımları titizlik ile temizliyor. Susurluk Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, mahallelerdeki çalışmalar çerçevesinde yaya olarak görev yapan süpürge ekiplerinin yanı sıra gün boyu çalışan süpürge aracı ve yol yıkama aracı ile cadde ve sokaklar özel karışımlarla yıkanıyor; süpürülerek temiz bir hale getiriliyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, merkez ve kırsal mahallelerde temizlik çalışması gerçekleştirirken, muhtarlar da gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı mahalle sakinleri adına duyduklarını memnuniyeti dile getirdi.

Temizlik İşleri Müdürü Diclehan Sır, çevre temizliği konusunun halk sağlığı için çok önemli bir husus olduğunu belirterek, vatandaşlardan duyarlı olmasını rica ediyor.

Kullanılan maske ve eldivenlerin de gelişi güzel sokaklara atılmaması gerektiğini söyleyen Diclehan Sır, poşetlenerek çöpe atılmayan kullanılmış maske ve eldivenlerin tehlike saçtığına dikkat çekerek, “Maske ve eldivenleri yere atarak virüs saçmasına izin vermeyin” dedi. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here