Tasavvuf aşığı Yağmur, Altıeylül’de

0
108

Altıeylül Belediyesi, Kitap Fuarı’nda Tasavvuf âşığı Yazar Sinan Yağmur’u kitap severlerle buluşturdu.

Altıeylül Kitap Fuarı ilgi görmeye devam ediyor. Altıeylül Kitap Fuarı’nın konuğu olan ‘Aşkın Gözyaşları’ serisi gibi büyük ilgi gören kitapların yazarı Sinan Yağmur oldu. Kendisi aynı zamanda Kelâm ve İslâm Felsefesi ana dalında yüksek lisans yapan Yağmur, Altıeylül Kitap Fuarı’nda kitapseverler ile buluşarak imza günü gerçekleştirdi.

Hasan Can Kültür Merkezi’nde ‘Yunus Emre’de Gönlümüzü Dinlendirmek’ isimli söyleşiye katılan Yağmur, kitapseverlere güzel bir tasavvuf gecesi yaşattı. Salonu dolduran kitapseverlere ve Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’ya şükranlarını sunan Yağmur, kitapseverler ile söyleşi sonunda sohbet etti.

Gecede konuşan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ise; “Gönlümüzü dinlendiren bu güzel söyleşi ile kalplerimize dokunan Tasavvuf Âşığı değerli hocam Sinan Yağmur’a çok teşekkür ediyorum. Akşamımızı güzelleştiren bu güzel söyleşiye bizi kırmayarak geldiği için de ayrıca mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. Altıeylül Kitap Fuarı’na katılan değerli yazarlarımızı ağırladığımız şu günlerde vatandaşlarımızı söyleşilerden memnun ayrılırken görmek ise bizlere yetiyor. Eğer kalplere dokunabiliyorsak ne mutlu bizlere” dedi. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here