BAÜN Teknokent’te yönetim toplandı

0
3050

Balıkesir Üniversitesi Teknokent A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı,  Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş başkanlığında yapıldı. Toplantıda Teknokent’te yapılan çalışmalar ele alındı.

Balıkesir Üniversitesi Teknokent A.Ş. Yönetim Kurulu toplandı. Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş başkanlığındaki toplantıya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Yönetim Kurulu üyeleri Rahmi Kula, Hüseyin Bekki ve Nazmi Yarış ile Teknokent Genel Müdürü Öğr. Gör. Burcu Aydemir ve Teknokent yetkilileri katıldı.

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİNİ GEZDİLER

Teknokent Yönetim Kurulu üyeleri, gerçekleşen toplantının ardından Rektör Prof. Dr. İlter Kuş’un eşliğinde Güzel Sanatlar Fakültesinde incelemelerde bulundu.

Rektör Prof. Dr. İlter Kuş, burada yaptığı değerlendirmede binada yapılan düzenlemeyle, Güzel Sanatlar Fakültesine geniş kullanım alanlarına sahip bir eğitim binası tahsis edildiğini ve Üniversiteye de Konukevi kazandırıldığını söyledi.

Rektör Prof. Dr. İlter Kuş, Teknokent Yönetim Kurulu üyelerine ve fakülte binasının hazırlık ve tadilat sürecinde verdikleri destekten dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a da teşekkür etti. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here