Busworld kapılarını İzmir’de açıyor

0
1185

Otobüs endüstrisinde dünyanın en saygın ve en yüksek ticaret potansiyelli fuarı olarak Belçika, Hindistan, Rusya, Uzakdoğu ve Latin Amerika da düzenlenen Busworld Fuarının Türkiye ayağı bu yıl HKF Fuarcılık, Busworld International ,Tüm Otobüsçüler Federasyonu (TOF)  organizasyonu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi desteği ile 19-21 Nisan tarihleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleşiyor. 21 bin metrekarelik alanda üç gün sürecek fuar 150 firma, 300’den fazla marka ve 25 bini aşması beklenen ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

Fuarı bu yıl, Doğu Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu, Balkanlar ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere çok sayıda potansiyel alıcıdan oluşan yabancı alım heyetleri ziyaret ederek ve birebir görüşmeler yapacak. Aynı zamanda Azerbaycan, Gürcistan, Litvanya, İran, Filistin, Rusya Ulaştırma Bakanlıklarının Daire Başkanları ve İzmir, İstanbul, Ankara, Balıkesir, Eskişehir, Edirne, Şanlıurfa, Kocaeli, Adana, Aydın, Denizli, Ankara, Gaziantep, Hatay, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Tekirdağ, Eskişehir, Malatya Belediyeleri Ulaştırma Daire Başkanları, İETT, ESHOT, Kayseri Ulaşım A.Ş. yetkilileri 19-21 Nisan tarihleri arasında sektördeki son yenilikleri takip etmek ve görüşmeler yapmak üzere fuarı ziyarete geliyor.

Busworld Turkey Fuarı, otobüs endüstrisindeki son gelişmelerin takip edildiği önemli bir ticaret merkezi olmasının yanı sıra, bu yıl Busworld Akademi tarafından 19 Nisan Perşembe ve 20 Nisan Cuma günleri Salon B Seminer Salonu’nda organize edilen, ‘Otobüs Endüstrisinin Geleceği’ konulu konferansa, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından 20 Nisan Cuma günü C Seminer Salonu’nda düzenlenecek ‘Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi’ bilgilendirme seminerine de ev sahipliği yapacak. Diğer yandan 20 ülkeden 50’den fazla uluslararası basın mensubu da davetli olarak İzmir’de bulunacak. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here