Yayınlanma Tarihi :

KIA Bongo’lar iki gün boyunca Balıkesir’de

Ticari araç sınıfının lider modeli KIA Bongo, tüketicisiyle buluşmak için bugün ve yarın Balıkesir’de olacak. Roadshow boyunca ziyaretçiler farklı kullanım amaçlarına göre dizayn edilen Bongo’ları hem test edebilme hem de yakından tanıma fırsatı yakalıyor. Ayrıca KIA, ticari araç kullanıcılarına Roadshow’a özel benzersiz avantajlar da sunuyor.

Türkiye turunda Edirne, Tekirdağ, Çorlu, İstanbul, Sakarya ve Bursa duraklarını ziyaret eden Bongo konvoyu, Balıkesir’de iki gün geçirdikten sonra rotasını İzmir’e çeviriyor. Şehir ziyaretlerinde KIA Bongo’nun özellikleri, performası ve teknolojisi geniş kapsamlı anlatılarak, tüketiciyi ticari araç konusunda bilgilendirme amaçlanıyor.

Balıkesir’de ilk gün hal ve sanayi, ikinci gün ise toptancı hali, Edremit, Gömeç ve Ortaba Köyü’nde konumlandırılan etkinlik alanlarını ziyaret edenler, roadshow için özel tasarlanan KIA Bongo’lar ile benzersiz test sürüş deneyimi yaşayabilecek. Ayrıca, Roadshow boyunca Bongo sahibi olmak isteyen kullanıcılara 2 bin 500 liralık çok özel bir indirim fırsatı da sunuluyor. Sınıfından beklenen kompakt görünümü, sınıfından beklenmeyen konforla birleştiren KIA Bongo, Türkiye’yi karış karış gezerken hediye ettiği küçük sürprizler ile misafirlerinin yüzlerini güldürüyor. Mustafa ATİK

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP