Teknoloji buluşmaları bugün Balıkesir’de

0
1080

Balıkesir Ticaret Odası, Balıkesir Sanayi Odası ve Balıkesir Ticaret Borsası’nın Ticaret Bakanlığı ile TOBB himayelerinde düzenlediği ve Sanayi Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılacağı ‘Türkiye Teknoloji Buluşmaları’ bugün Avlu Balıkesir Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak.

TOBB, EticaretSEM ve Eticaret Merkezi A.Ş. tarafından 5 yıldır aralıksız gerçekleştirilen ‘Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın bu yılki ana konusu ‘KOBİ’ler için Dijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracat’ olarak belirlendi.

Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, “KOBİ’lerimizin dijital ile yaşanan hızlı dönüşüme ayak uydurmaları ve ticaretlerini ülke dışına taşımalarını zorunlu hale gelmiştir. Balıkesir Ticaret Odası’nın E-Ticaret ve E-İhracata yönelik çalışmaları kapsamında daha önce çeşitli kuruluşlar ile verdiğimiz eğitimleri pekiştirecek nitelikte olan Teknoloji Buluşmaları Ticaret ve İhracat potansiyellerini arttırmak ve sınır ötesine taşımak isteyen firmalarımıza büyük katkılar sağlayacaktır. Bu kapsamda E-ticaret ve E-ihracat yapmanızı sağlayan, Türkiye’nin önünü açan sektör temsilcilerinin sunumları ve katılımlarıyla gerçekleşecek organizasyonda KOBİ’ler için Dijital Dönüşüm ve E-ticaret ve E-ihracat potansiyellerinin arttırılması amaçlanmaktadır. Tüm halkımızı Türkiye Teknoloji Buluşmalarına katılmaya davet ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here