Tellioğlu: Bizim köylümüz en iyisini hak ediyor

0
67

‘Millet İttifakı’ Karesi Belediye Başkan adayı Levent Tellioğlu, seçim çalışmaları kapsamında üç kırsal mahallede vatandaşlarla bir araya geldi. Kahvehane ziyaretlerinde vatandaşın taleplerini dinleyen Tellioğlu, “Biz bu göreve hizmet için talip olduk bizim köylümüz en iyisini hak ediyor” dedi.

‘Millet İttifakı’ Karesi Belediye Başkan adayı Levent Tellioğlu, seçim çalışmaları kapsamında Ovacık, Beyköy ve Kabakdere Kırsal Mahallelerini ziyaret etti. İlk olarak Ovacık’a giden Levent Tellioğlu buradaki sıkıntıları dinledi. İçme suyu ve yol sorununu dile getiren Ovacık sakinlerinin taleplerini not eden Tellioğlu, el birliğiyle sorunlarını çözeceklerini söyledi. Tellioğlu’nun ikinci durağı Beyköy oldu. Burada kahvehanede vatandaşlarla sohbet eden Tellioğlu, son olarak Kabakdere’de de vatandaşın isteklerini ve sıkıntıları hakkında bilgi aldı.

‘Millet İttifakı’ Karesi Belediye Başkan adayı Levent Tellioğlu, “Biz bu göreve hizmet etmek için talip olduk. İnşallah hep beraber el birliğiyle yapabileceğimiz ne varsa yapacağız. Bütün imkanları seferber edeceğiz. Kırsal mahallerimizin genel sorunu olan içme suyu sorununu da Ovacık’ta ki yol sorununu da çözeceğiz. Bizim köylümüz en iyisini hak ediyor” dedi. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here