TOKİ Muhtarı Metin Kural’dan Başkan Orkan’a teşekkür pankartı

0
52

Yeni Mahalle (TOKİ) Muhtarı Metin Kural, mahallenin önemli sorunlarını çözüme kavuşturan Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan’a muhtarlık binasına astığı pankart ile teşekkür etti.

2019 Mahalli İdareler Seçimleri sonrası göreve başlayan Yeni Mahalle (TOKİ) Muhtarı Metin Kural, mahalleye hizmetlerinden dolayı Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan’a teşekkür etti. Orkan’a teşekkür için pankart hazırlatan Muhtar Kural, mahallenin önemli sorunlarının Karesi Belediyesi tarafından çözüme kavuşturulduğunu söyledi.

Mahallenin en büyük sorunu olan 2. Etap yolunun yapıldığını belirten Kural, “AVM önü yolun genişletilmesi, Üçpınar bağlantı yolunun asfaltlanması, 2.Etap Camii Bahçesi’nin peyzaj ve düzenleme çalışmasının yapılması, ihtiyaç sahiplerine sosyal yardımlarla desteklenmesi neticesinde daha fazla temizlik hizmetinden faydalanmamızı sağladığınız için mutluyum.

Mahallemizde yapılmayanları yapan, sorunlarla ilgilenen ve çözüm sağlayan özveri içerisinde çalışan Karesi Belediyesi’nin fedakar ve güler yüzlü personelinden almış olduğumuz hizmetlerden dolayı çok memnunum” dedi.

Muhtar Kural, Vali Hasan Şıldak, Ak Parti Milletvekili Adil Çelik ve Emniyet Müdürü Hasan Onar’a da teşekkür etti. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here