Uyuşturucuyla mücadele çalışmalarını inceledi

0
65

Vali Hasan Şıldak, önem verdiği projeler arasında yer alan ‘Uyuşturucu ile Mücadele’ projesinde önemli bir rol alan Valilik Açık Kapı Birimini ziyaret etti. Şıldak, çalışmalar ve projenin başvuruları ile ilgili bilgi aldı.

Vali Hasan Şıldak  günlük ziyaret programında vatandaşların sorunlarına çözüm bulma ve özellikle ‘Uyuşturucu ile Mücadele’ projesinde önemli bir rol alan Valilik Açık Kapı Birimini ziyaret etti.

Çalışmalarla ve söz konusu projenin başvuruları ile ilgili yapılan süreç noktasında bilgi alan Vali Şıldak, personele gayretli çalışmalarında başarılar diledi.

Valilik Açık Kapı Biriminin ardından Balıkesir’de bulunan bağımlı vatandaşlar için bir umut kapısı olan projenin önemli bir durağı olan İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Uyuşturucu ile Mücadele Birimini ziyaret edin Vali Şıldak, projede yaşanan gelişmeler ve işleyişi hakkında bilgi aldı. Vali Şıldak projenin uygulanmasında yaptıkları çalışmaları için personele teşekkür etti. Vali Hasan Şıldak, son olarak Balıkesir’de yeni kuruluşu gerçekleştirilen Yeşilay Danışmanlık Merkezi’ni (YEDAM) de ziyaret ederek çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here