Vali Şıldak: Tedbirlere tam uyum şart

0
212

Vali Hasan Şıldak, çok yüksek risk grubunda olan Balıkesir’in kontrollü normalleşmeye sağlıklı bir şekilde dahil olabilmesi için tedbirlere tam olarak uyulmasının şart olduğunu açıkladı.

Vali Hasan Şıldak, koronavirüs uyarılarına devam ediyor. Vatandaşlara özellikle sosyal medya üzerinden uyarı ve telkinlerde bulunan Vali Hasan Şıldak, tedbirlere-kurallara uyulmaya ihtiyaç olduğunu belirtti.

Kurallara samimiyetle uyulması gerektiğini her fırsatta dile getiren Vali Şıldak özellikle iki haftalık dönemde hassasiyet gösterilirse vaka sayılarında en alt seviyeye düşülebileceğini hatırlattı.

Kontrollü normalleşmede yüksek risk grubunda olan Balıkesir’in sağlıklı günlere ancak tedbirlere tam olarak uyulmasıyla yaklaşacağını belirten Vali Şıldak, “Değerli Balıkesirliler, yeni kontrollü normalleşme döneminde hep beraber kuralları uygulamaya ihtiyaç var. Birlikte hareket ederek İlimizin kırmızı olan rengini değiştirelim. Hedefimiz mavi renk olsun. İki haftalık dönemde vaka sayılarını en alt seviyeye düşürelim. Kurallara uyarak denetimlere katkı sağlayalım. Normal hayata dönebilmek için her bir vatandaşımızdan destek istirham ediyorum. Bütün tedbirleri eksiksiz olarak uygulayalım. Sağlıklı günlere yaklaşalım” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here