Vali Şıldak’tan yeni korona virüs açıklaması: Balıkesir birlikte başaracak

0
53

Vali Hasan Şıldak, korona virüs ile ilgili yaptığı uyarılarını sürdürüyor.  Şıldak, son uyarısında; “Sağlıklı günlere yaklaşmak umuduyla hep birlikte tedbirlere uymaya devam edelim. Salgınla mücadele için Balıkesir olarak mücadelemizi aynı duyarlılıkla sürdürelim. Birlikte başaralım” dedi.

Vali Hasan Şıldak, korona virüs salgınına karşı vatandaşları sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla uyarmaya devam ediyor. Vali Şıldak, salgında yaşanan vaka yükselişine karşı alınan tedbirlere uyulması konusunda sık sık hatırlatmalarına ve uyarılarına devam ediyor.

Şıldak, sağlıklı günlere ulaşmanın tedbirlere eksiksiz uyulmasına devam etmekle mümkün olduğunu yineledi. Paylaşımlarında maske-mesafe ve hijyen tedbirlerine samimi bir şekilde uyulmasının önemini dile getiren Vali Şıldak, sosyal medya hesaplarından yaptığı son paylaşımında birlik olunarak başarıya ulaşılabileceğine dikkat çekti.

Şıldak, “Sağlıklı günlere yaklaşmak umuduyla hep birlikte tedbirlere uymaya devam edelim. Salgınla mücadele için Balıkesir olarak mücadelemizi aynı duyarlılıkla sürdürelim. Birlikte başaralım” dedi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here